DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 14. 9. 2019 v Žacléři

Městské muzeum Žacléř společně se sociální a zdravotní komisí, místními školkami, výtvarnicí Irenou Hirai, Aničkou Talábovou a dalšími pro Vás připravili 8.ročník Dnů evropského dědictví. Zpřístupěny byly např. kaple v Křenově, nový interiér tělocvičny mateřské školky Na Pilíři, učebny mateřské školy Pohádka, čistička odpadních vod, skleněný oltář a varhany v kostele, návrhy studentů architektury, nová výstava obrazů a kreseb Jana Semeráka. Dále si návštěvníci mohli poslechnout Ingjazz, polský folklorní soubor Zgoda, gospelový koncert v kostele Nejsvětější Trojice, ochutnat pirohy nebo vytvořit abstraktní obrázek.

Vzhledem k platným vládním ustanovením je Městské muzeum Žacléř UZAVŘENO!

Snížené vstupné platí pro rodiny s dětmi, děti od 3 do 15 let, studenty, seniory a ZTP.