Výstavy a akce

PLÁN VÝTVARNÝCH DÍLEN NA ROK 2019

I v letošním roce pro vás chystáme ve spolupráci s lektorkou Annou Talábovou nejrůznější výtvarné dílny. Níže naleznete jejich přehled s konkrétními technikami. Některé jsou přístupné bez nutnosti předchozí rezervace, na jiné je potřeba si předem zajistit místa. Bližší informace se vždy včas dozvíte na internetových stránkách muzea a z dalších informačních prostředků města. Jsme rádi, že tyto akce se postupně staly velmi oblíbenými a přilákaly do muzea mnoho návštěvníků, a těšíme se i v tomto roce na příjemnou atmosféru při společném tvoření.

·    23. března       Košíky a ošatky z pedigu

·    14. dubna        Velikonoce v muzeu – výroba velikonočních zajíčků a malování perníčků

·    25. května       Malování na hedvábí

·    8. června         výtvarná dílna při Muzejní noci – obrázky ze dřeva a kamínků